Zľava 17% Farba: Čierna-Čierna

Potápačský Počítač MARES SMART Čierna-Čierna

  • EAN: 792460206022
  • Katalógové číslo: 414129
  • Výrobca: MARES

Potápačský počítač MARES SMART 
 

Nový, moderný náramkový potápačský počítač od firmy Mares nie je len šikovný a vysoko výkonný počítač, ale vďaka elegantnému dizajnu ho možno používať ako hodinky nielen vo voľnom čase. 

• SUPER OSTRÝ A JASNÝ DISPLAY 
• PERFEKTNÉ ERGONÓMIA a intuitívne ovládanie 
• VŠESTRANNÝ MULTIGAS I freediving 

Čo sa stane, keď bezkonkurenčne ostrému displeju dáte jas a dokonalý ergonomický tvar s dvoma tlačidlami? Získate nový SMART Mares, ktorý je pravdepodobne najinteligentnejším potápačským počítačom na trhu. 
Hodinkové počítače často bojujú s predsudkom, že malý displej automaticky znamená zlú čitateľnosť údajov. V tomto ohľade Vás Smart presvedčí o pravom opaku. Dokonale ostrý a jasný displej a kompaktný, ergonomický tvar z neho robí perfektného spoločníka pre každú situáciu. 

Na povrchu môžete veľmi ľahko meniť nastavenie Nitrox (z 21% do 99%) alebo listovať v logbook. Svoju všestrannosť Smart ďalej dokazuje možnosťou nastaviť dve rôzne plynnej zmesi alebo aktivovať režim freediving. 

Pod vodou je možné ovládať potápačský počítač ľahko, aj v silných rukaviciach, pomocou dvoch tlačidiel, ktoré sú umiestnené na pravej strane. Ako už tradične u Mares počítačov display je rozdelený do troch riadkov. V hornom riadku nájdete informácie o aktuálnej a dosiahnutej hĺbke, v prostrednom riadku stav Vášho nasýtenia - dekompresie. Čas ponoru a doplňujúce informácie sú uvedený na spodnom riadku. Stlačením horného tlačidla získate informácie o maximálnej hĺbke, priemernej hĺbke a maximálne povolené hĺbke pre daný plyn. Pomocou spodného tlačidla možno v poli vedľa údaje o dobe ponore zisťovať ďalšie údaje, ako je napríklad teplota, nastavený obsah kyslíka, CNS, čas a stopky. Smart je samozrejme vybavený osvedčeným dekompresným algoritmom RGBM Mares-Wienke s hĺbkovými zastávkami. 

Jednoduchá obsluha, ergonomický tvar a možnosť vykonať výmenu batérie užívateľom, v závislosti od frekvencie potápanie po 2 až 3 rokoch, to je vysoko výkonný potápačský počítač Smart s užívateľsky intuitívnym ovládaním. Proti "predčasnému starnutiu" ponúka Mares možnosť aktualizovať firmware pomocou doplnkového interface. Smart s unikátnym a elegantným dizajnom je dodávaný s dvojfarebným náramkom (čierno-biely alebo čierno-sivý). 

Video: http://on.fb.me/10yYgTg 

Detail produktu

Kód: 414129 
Max. zobrazovaná hĺbka: 150 m (492ft) 
Kapacita pamäte: 36 hr 
Interval ukladania profilu :: 5 s 
Hodiny: Áno 
Calendar: Áno 
Dual time: Áno 
Stopky: Áno 
Daily alarm: Áno 
Ukazovateľ kapacity batérie: Áno 
Lítiová batéria: Áno 
Plánovač ponoru: Áno 
Nastavenie metrické / imperiálne sústavy: Áno 
Nastavenie sladká alebo slaná voda: Áno 
Možnosť zmazanie nasýtenia: Áno 
Akustické alarmy zap / vyp: Áno 
Nekontrolovaný výstup zap / vyp: Áno 
Grafický ukazovateľ výstupovej rýchlosti: Áno 
Digitálny ukazovateľ výst. Rýchlosti (m / min): Áno 
Nastavenie nadmorskej výšky: Áno