Podvodný skúter Lefeet S1 Pro

  • EAN: 5906168430947
  • Katalógové číslo: 061406
  • Výrobca: LEFEET

Podvodný skúter Lefeet S1 Pro

Podvodný skúter Lefeet S1 Pro je nepostrádateľným spoločníkom pre milovníkov vodných športov, ktorý ponúka nielen ľahšiu navigáciu v morských prúdoch, ale aj istotu bezpečného návratu na breh v prípade potreby. Vďaka plynulému ovládaniu a schopnosti šetriť energiu umožňuje skúter výnimočné zážitky pod vodou. Jeho modulárna konštrukcia umožňuje prispôsobenie rôznym účelom a tri nastavenia rýchlosti umožňujú presné prispôsobenie podmienkam potápania. Ide o všestranné a bezpečné vybavenie, ktoré sa oplatí mať pri podvodných dobrodružstvách po ruke.

 

Bezpečné vodné športy

 

Podvodný skúter Lefeet S1 Pro vám výrazne uľahčí orientáciu v morských prúdoch. Pokiaľ vás prúd nečakane zachytí, podvodný skúter vám pomôže bezpečne sa vrátiť na breh alebo na loď. Navyše sa pomocou tohto zariadenia pohybujete plynule a bez námahy, čím šetríte svoju drahocennú energiu. Po vyčerpávajúcom potápačskom dobrodružstve sa podvodný skúter Lefeet S1 Pro stane tiež neoceniteľným nástrojom, ktorý umožní rýchly návrat na loď a zaistí nielen pohodlie, ale predovšetkým bezpečnosť.

 

Vynikajúci spoločník pri potápaní

 

Podvodný skúter Lefeet S1 Pro je vynikajúcim spoločníkom pri potápaní, ktorý vám poskytne nielen nezabudnuteľné zážitky pri objavovaní podmorského sveta, ale tiež zaistí vašu bezpečnosť. Jeho modulárna konštrukcia umožňuje použitie skútra v rôznych scenároch a dáva používateľom možnosť prispôsobiť ho svojim potrebám kombináciou a kombinovaním rôzneho príslušenstva. Lefeet S1 Pro navyše ponúka tri rôzne rýchlosti, vrátane nízkej, strednej a vysokej, čo umožňuje presné nastavenie rýchlosti pre konkrétne úlohy. S rýchlosťami od 1,2 m/sv nízkom režime, 1,5 m/s v strednom režime až po 1,8 m/s vo vysokom režime poskytuje tento skúter nielen všestrannosť, ale aj výnimočný výkon pri každom ponore. Vďaka týmto vlastnostiam sa Lefeet S1 Pro stáva nepostrádateľným spoločníkom všetkých milovníkov podvodných dobrodružstiev.

 

Jednoduché ovládanie a premyslená konštrukcia

 

Podvodný skúter Lefeet S1 Pro vyniká ľahkým ovládaním a premyslenou konštrukciou. Vďaka bezdrôtovému ovládaniu a pôsobivej prevádzkovej dobe 35 až 70 minút v závislosti od rýchlosti poskytuje bezkonkurenčnú slobodu a efektivitu pri potápaní. Rýchla a jednoduchá výmena batérie a vstavaný zámok ovládača navyše zaisťujú bezpečné a pohodlné používanie. Skúter Lefeet S1 Pro sa zmestí do batohu, takže je vynikajúcim spoločníkom pre podvodné dobrodružstvo, a rukoväť s dvojitou tryskou umožňuje jednoduchú montáž podvodnej kamery na zachytenie jedinečných okamihov pod vodou.

 

 

Pri nákupe obdržíte:
Podvodný skuter S1 Pro
Vymeniteľná batéria
Diaľkové ovládanie
Popruh zabraňujúci strate
Držiak na športovú kameru
Jednoprúdový držiak
Rukoväť
Rýchloupínacia skrutka
Skrutkovač
Napájací kábel
Nabíjací kábel pre diaľkové ovládanie
Nabíjačka
Náhradný O-krúžok
Užívateľský manuál

 

Technické informácie:

Výrobca Lefeet
Model S1 PRO
Bezdrôtové ovládanie
Prevádzková doba 35 až 70 minút
Rýchlostný režim Nízka: 1,2 m/s | 4,3 km/h | 2,7 mph; Stredná: 1,5 m/s | 5,4 km/h | 3,4 mph; vysoká: 1,8 m/s | 6,5 km/h | 4 mph
Hĺbka 40 m
Režim Single Jet 8 kgf
Režim Dual Jet 16 kgf
Nosnosť môže presiahnuť aj 100 kg