Podvodný skúter Lefeet C1 Seagull

  • EAN: 5906168430954
  • Katalógové číslo: 061407
  • Výrobca: LEFEET

Podvodný skúter Lefeet C1 Seagull

Podvodný skúter LEFEET C1 Seagull je priekopnícke zariadenie pre milovníkov podvodných dobrodružstiev. Je vybavený dvoma 200W motormi a pod vodou poskytuje pôsobivý ťah, ktorý umožňuje nezabudnuteľné zážitky z potápania. Jeho kompaktná a užívateľsky prívetivá modulárna konštrukcia zaisťuje nielen bezproblémovú prevádzku, ale aj jednoduchú údržbu. Vďaka systému dvoch motorov zaručuje LEFEET C1 stabilitu a intuitívne ovládanie, takže je ideálnou voľbou pre začiatočníkov aj skúsených potápačov.

 

Vynikajúci výkon pod vodou

 

Potápač LEFEET C1 umožňuje plynulé prepínanie rýchlosti od 1,3 m/s do 1,6 m/s, čo z neho robí ideálny nástroj na prieskum hĺbok až do 30 metrov pod vodnou hladinou. Jeho účinné motory umožňujú dynamické a presné riadenie pohybu, čo poskytuje nielen mimoriadne pocity, ale aj vynikajúci výkon pri potápaní.

 

Ľahký a mobilný

 

Extrémne ľahké zariadenie LEFEET C1 Seagull, ktoré váži iba 3 kg, môžete ľahko prenášať kamkoľvek. Napriek svojim malým rozmerom využíva tento vodný skúter silu účinného BLDC motora, čo sa prejavuje spoľahlivosťou a solídnym výkonom bez kompromisov. Doba prevádzky kolobežky LEFEET C1 sa pohybuje od 30 do 60 minút v závislosti od nastavenia rýchlosti. Rýchla 5-sekundová výmena batérie umožňuje nepretržité používanie zariadenia. Kolobežka je navyše navrhnutá s ohľadom na cestovanie lietadlom a spĺňa predpisy (v príručnej batožine sú povolené 2 ďalšie batérie), takže ste pripravení na dobrodružstvo po celom svete.

 

Zachyťte nezabudnuteľné okamihy

 

Vstavaný držiak kamery na modeli LEFEET C1 umožňuje ľahké pripojenie kamery GoPro, čo umožňuje bez námahy zachytiť nezabudnuteľné okamihy pod vodou. Teraz môžete zvečniť svoje podvodné objavy a podeliť sa o ne s ostatnými. Vychutnajte si pohodlie jednoduchého párovania jedným kliknutím pomocou bezdrôtového ovládacieho systému kamery LEFEET C1. Zažite neprekonateľnú ľahkosť a presnosť pri manévrovaní s podvodným skútrom, vďaka čomu sa každý ponor stane nezabudnuteľným zážitkom.

 

 

Podrobnosti:

Výrobca Lefeet
Model C1 Racek
Prevádzková doba 30 až 60 minút
Hmotnosť 3 kg
Rýchlosť 1,3 m/s až 1,6 m/s
Hĺbka až 30 m
Výkon motora 200W

 

 

 

  • Hmotnosť: 3