Zľava 25% Veľkosť: XS Farba: Ružová

Plutvy MARES X-STREAM XS Ružová

  • Katalógové číslo: 410019
  • Výrobca: MARES
Kategória
Plutvy

Plutvy MARES X-STREAM

 

X-Stream

• NOVÁ KAPSA pre nohu, BEZ "padákového EFEKTU "
• NAJNOVŠIE GENERÁCIA OPB  
• MIMORIADNE ĽAHKÉ HIGH-TECH plutva futuristického VZHĽADU
Viac ako dva roky vývoja sú zavŕšené novým produktom, ktorý sa môže pýšiť niekoľkými superlatívmi. Neprehliadnuteľná je nová kapsa pre nohu, vyrobená z troch rôznych materiálov: pevné materiály zaručujú optimálny prenos sily, mäkké a pružné materiály perfektné prispôsobenie tvaru nohy. Konvenčné vrecko pre nohu "zachytí" pri plávaní veľké množstvo vody, čím vzniká odpor, ako napríklad pri páde padáku. Tomuto javu teraz zabraňujú otvory v hornej a spodnej časti, vďaka ktorým je vrecko pre nohu navyše oveľa mäkšie a pružnejšie. Minulosťou je tiež prisávanie nohy ku vrecku a ťažké skladaní plutiev.  
Systém OPB umožňuje udržať list plutvy v optimálnom uhle po celú dobu cyklu kopu. Kým tradičné plutvy sú efektívne iba pri malej časti kopu, systém OPB potápači zaručuje konštantný výkon a plynulý priebeh pohybu. Uprostred listu je široká lamela, ktorá odvádza veľké množstvo vody do kanálikov. Výsledkom je väčšia tlačný efekt s rovnakým množstvom úsilia.
Výkon plutvy podporuje tiež jej nízka hmotnosť. Plávanie s ľahšou plutiev je efektívnejšie a pre potápačov menej namáhavé.  
Žiadna high-tech plutva doteraz nebola tak ľahká, ako X-stream !. ABC Slovenského X-Stream video:   < br> http://youtu.be/CUqoz9ZIszE

Detail produktu

Kód: 410019
Farby: yl, bl, rd, Tbk, wh, JPK
Veľkosť: SR-XL
List: 37cm
Materiál: Thermoplastic Rubber / Technopolymers