Zľava 7% Farba Počítače Smart: Biela-Zelená

Potápačský Počítač MARES SMART + INTERFACE Biela-Zelená

  • Katalógové číslo: 414129+414316
  • Výrobca: MARES
Kategória
Akčná ponuka

Potápačský počítač MARES SMART + INTERFACE pre pripojenie k osobnému počítaču

Tento set obsahuje aj USB INTERFACE pre pripojenie počítača Smart s Vaším osobným počítačom so zľavou 13EUR!

Nový, moderný náramkový potápačský počítač od firmy Mares nie je len šikovný a vysoko výkonný počítač, ale vďaka elegantnému dizajnu ho možno používať ako hodinky nielen vo voľnom čase.

• SUPER OSTRÝ A JASNÝ DISPLAY
• PERFEKTNÉ ERGONÓMIA a intuitívne ovládanie
• VŠESTRANNÝ MULTIGAS I freediving

Čo sa stane, keď bezkonkurenčne ostrému displeju dáte jas a dokonalý ergonomický tvar s dvoma tlačidlami? Získate nový SMART Mares, ktorý je pravdepodobne najinteligentnejším potápačským počítačom na trhu.
Hodinkové počítače často bojujú s predsudkom, že malý displej automaticky znamená zlú čitateľnosť údajov. V tomto ohľade Vás Smart presvedčí o pravom opaku. Dokonale ostrý a jasný displej a kompaktný, ergonomický tvar z neho robí perfektného spoločníka pre každú situáciu.

Na povrchu môžete veľmi ľahko meniť nastavenie Nitrox (z 21% do 99%) alebo listovať v logbook. Svoju všestrannosť Smart ďalej dokazuje možnosťou nastaviť dve rôzne plynnej zmesi alebo aktivovať režim freediving.

Pod vodou je možné ovládať potápačský počítač ľahko, aj v silných rukaviciach, pomocou dvoch tlačidiel, ktoré sú umiestnené na pravej strane. Ako už tradične u Mares počítačov display je rozdelený do troch riadkov. V hornom riadku nájdete informácie o aktuálnej a dosiahnutej hĺbke, v prostrednom riadku stav Vášho nasýtenia - dekompresie. Čas ponoru a doplňujúce informácie sú uvedený na spodnom riadku. Stlačením horného tlačidla získate informácie o maximálnej hĺbke, priemernej hĺbke a maximálne povolené hĺbke pre daný plyn. Pomocou spodného tlačidla možno v poli vedľa údaje o dobe ponore zisťovať ďalšie údaje, ako je napríklad teplota, nastavený obsah kyslíka, CNS, čas a stopky. Smart je samozrejme vybavený osvedčeným dekompresným algoritmom RGBM Mares-Wienke s hĺbkovými zastávkami.

Jednoduchá obsluha, ergonomický tvar a možnosť vykonať výmenu batérie užívateľom, v závislosti od frekvencie potápanie po 2 až 3 rokoch, to je vysoko výkonný potápačský počítač Smart s užívateľsky intuitívnym ovládaním. Proti "predčasnému starnutiu" ponúka Mares možnosť aktualizovať firmware pomocou doplnkového interface. Smart s unikátnym a elegantným dizajnom je dodávaný s dvojfarebným náramkom (čierno-biely alebo čierno-sivý).

Video: http://on.fb.me/10yYgTg

Detail produktu

Kód: 414129
Max. zobrazovaná hĺbka: 150 m (492ft)
Kapacita pamäte: 36 hr
Interval ukladania profilu :: 5 s
Hodiny: Áno
Calendar: Áno
Dual time: Áno
Stopky: Áno
Daily alarm: Áno
Ukazovateľ kapacity batérie: Áno
Lítiová batéria: Áno
Plánovač ponoru: Áno
Nastavenie metrické / imperiálne sústavy: Áno
Nastavenie sladká alebo slaná voda: Áno
Možnosť zmazanie nasýtenia: Áno
Akustické alarmy zap / vyp: Áno
Nekontrolovaný výstup zap / vyp: Áno
Grafický ukazovateľ výstupovej rýchlosti: Áno
Digitálny ukazovateľ výst. Rýchlosti (m / min): Áno
Nastavenie nadmorskej výšky: Áno
 
  • Hmotnost: 1 kg