Farba: Ružová / Biela

Potápačská Maska MARES X-VU LiquidSkin Ružová / Biela

  • EAN: 792460029348
  • Katalógové číslo: 411033
  • Výrobca: MARES
Kategória
Masky
Kategória
Masky

Potápačská Maska MARES X-VU LiquidSkin

X-VU LiquidSkin

Najlepší výhľad, luxusne padne.


BI-SILIKÓNOVÁ Lícnica A PÁSIK
TRICOMFORT TECHNOLÓGIE
širokej škále farieb

Vďaka technológii tricomfort poskytuje X-VU LiquidSkin zvýšený komfort pri nosení, pretože vnútro tela masky je chránený silikónom a odpružený vonkajšími lamelami. Toto riešenie umožňuje tlmiť nárazy v oblasti nosa a zamedzuje vzniku otlačenín, ku ktorým často dochádza u iných typov masiek. X-VU LiquidSkin dokonale priľne nielen v oblasti lícnice, ale aj čela a nosa. Okrem inovatívne technológie sa maska ​​môže pochváliť ešte ďalšie novinkou: perfektnom upevnením masky pomocou deleného upínacieho pásku v tvare "X" s výstelkami z tekutého silikónu. Nastavenie pásikov podľa individuálnych potrieb vykonáte pomocou novo riešených úzkych spôn, ktoré možno ľahko ovládať dvoma tlačidlami. Tento patent Mares prináša dve nesporné výhody:
1. Masky majú oveľa lepšie hydrodynamické vlastnosti než ostatné masky.
2. Pri uťahovaní upínacieho pásku pôsobí sila priamo na telo masky a nedochádza k nechcenému jednostrannému zaťaženiu. Maska preto tesní na tvári rovnomerne a nie je potrebné ju nadmerne priťahovať.
X-VU LiquidSkin sa môže okrem prívlastkov "perfektná prispôsobivosť" a "vysoký komfort" pochváliť aj dokonalým vzhľadom! Vyskúšajte ju a presvedčte sa sami!

Detail produktu

Kód: 411033
Farby: cylyl, cblbl, crdrd, sbkbk, wblwh, wpkwh, wbhwh, siwhwh
Objem: S - malý
Optické sklá: Áno
  • Hmotnost: 0,2 kg