Konektor: DIN

Automatika MARES FUSION 52X DIN

  • Katalógové číslo: 416233
  • Výrobca: MARES

Nová automatika Fusion 52x - Nová dimenzia

1. a 2. stupeň regulátor

Fusion 52x je zásadný obrat v kategórii High-End automatík. Na základe vizionárskych nápadov vývojárov z Rapallo a po dlhom testovaní, bola vyvinutá táto bezkonkurenčné automatika.

Prvý stupeň MR 52x je produkt najvyššej kvality, kde boli existujúce patenty opäť rozšírené o nové. Príkladom je systém NCC Mares patent (Natural Convection Channel - prirodzený konvekčné kanál), ktorý zabezpečuje vyššiu prívod tepla do vnútra prvého stupňa, čo umožňuje dosiahnuť preukázateľne lepšieho výkonu v chladných vodách. Tiež systém DFC Mares patent (Dynamic Flow Control), pri nádychu preukázateľne minimalizuje pokles strednotlaké a pri dýchaní napomáha trvalému udržanie konštantných parametrov nezávisle od tlaku vo fľaši a hĺbke ponoru. Ako už u predchodcu MR 52 sú DFC systémom osadené dva stredotlaké výstupy, tzn. hlavný druhý stupeň i octopus. Kompletne bol prepracovaný ventilový systém. Advanced Coating Technology je nové majstrovské dielo z kováčne Mares, ktoré zvyšuje životnosť ventilu o neuveriteľných 600%, a to aj vo veľmi náročných, extrémnych podmienkach.

Skutočnou čerešničkou na torte u nového Fusion 52x je druhý stupeň . Bypass systém VAD (Vortex Assisted Design) bol kompletne inovovaný. Zväčšením priemeru o 77% a dvojitým zahnutím bypassu bolo dosiahnuté vyváženého prúdenie plynu s výsledným ešte vyšším výkonom. Prvýkrát u druhého stupňa je použité ovládanie prietoku, takzvaný TwinPower, ktorý reguluje množstvo dodávaného plynu. Táto regulácia je umiestnená priamo pri šróbenie strednotlakovej hadice k druhému stupňu, pracuje na rovnakom princípe ako plyn u motorky a má dve polohy: VAD a VAD +. V polohe VAD je dychová práca rovnaká ako u tradičných Mares automatík, rovnomerná a prirodzená. Zatiaľ čo v polohe VAD + je výkon automatiky zvýšený a tým pádom sa znižuje dychová práce. VAD + polohu ocení každý predovšetkým v núdzových situáciách a pri extrémnych výkonoch, kedy je spotreba plynu vyššia. Samozrejmosťou je splnenie Euro noriem EN250: 2014.

Vďaka TwinPower získate dve automatiky v jednom a novú dimenziu dýchanie pod vodou.

Obaja stupňa dostali nový saténový povrch, vďaka ktorému je tento produkt jedinečný aj svojim dizajnom. Tieto mimoriadne inovácie spojené s typickou charakteristikou kultových automatík Mares, poskytujú maximálne pohodlie a spoľahlivosť pri používaní a prináša na trh nový high-tech produkt, ktorý dvíha latku vývoja automatík do nových výšin.

Technické dáta "Fusion 52x" FUSION < / b>

Celokovový II. stupeň (poniklovaná a pochrómovaná mosadz)

Štandardné

Downstream- ventil

Zvláštnosti

Dvojstupňová regulácia prietoku (TwinPower) < / font>

Maximálny výkon

VAD: 750 l / min < / font>

VAD +: 850 l / min < / font>

Hmotnosť (bez hadice)

327 g < / em>

Dĺžka hadice

75 cm < / em>

  • Hmotnost: 1 kg